dmrgame.com

Dying Light 2, satışları ele geçirdi

Steam platformunda 31 Ocak - 6 Şubat 2022 tarihleri arasında en çok satılan oyunların listesi açıklandı. Listede Dying Light 2 etkisi gözüküyor.

Steam platformunda geçtiğimiz hafta yani 31 Ocak - 6 Şubat 2022 tarihleri arasında en çok satın alınan oyunların listesi açıklandı. Listeye baktığımızda bir önceki haftaya göre listede oldukça büyük değişiklikler olduğuna tanıklık ediyoruz. Dying Light 2: Stay Human çıkışıyla birlikte listeyi tam anlamıyla domine etmiş gibi gözüküyor.

dmrgame.com

Dying Light 2, Steam satışlarını tam anlamıyla ele geçirdi

Çıktığı ilk haftadan itibaren listede ilk sırada yer alan God of War ve Monster Hunter Rise gibi oyunların bu hafta ilk 10'da bile yer almadığını görüyoruz. Listede yer alan birçok oyun Dying Light 2'nin çıkması ile birlikte liste dışına itilmiş. Çünkü listeye baktığımızda 10 oyundan 6 tanesinin Dying Light 2 olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz hafta çıkan oyun farklı sürümleri ile listeyi adeta abluka altına almış durumda. Normal sürümü dışında oyunun ön sipariş satışları, Deluxe, Platinium gibi sürümleri de listeye girmiş. Tam liste şu şekilde;

1. Dying Light 2

2. Dying Light 2

3. Dying Light 2

4. Lost Ark Platinum Founder's Pack

5. Dying Light 2

6. Elden Ring

7. Dying Light 2

8. It Takes Two

9. Dying Light 2

10. Total War: Warhammer III