dmrgame.com

Yardım Konuları

Sitemizin ana sayfasında sağ köşede yazan "Kayıt Ol" butonuna tıkladıktan sonra, sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir... Son işlem olarak 60 saniye içinde mailinize gelecek onay linkine tıklayarak işlemi bitirebilirsiniz.
Sitemizin ana sayfasının sağ köşesinde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak rahatlıkla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi ise sitemize giriş yaptıktan sonra sağ köşede yer alan "SAYFAM" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "ÜYELİK BİLGİLERİM" butonumuza tıklayarak üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz...
Sitemizde PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikasıda bulunmaktadır.
Canlı destek hattımız şuan için 10:00 - 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çok yakında 7/24 hizmet vermeye başlayacağız!
[email protected] mail adresimize istediğin zaman gerekli bilgileri ileterek sponsorluk başvurusu yapabilirsin. Yetkililerimiz başvurunu inceledikten sonra göndermiş olduğun mailden geri dönüş yapacaktır.
Aldığın kodlar sipariş verdikten sonra direkt önüne düşer.
Linke tıklayarak hemen başvurunu yapabilirsin.
Epin ürünlerinde verilen siparişler kodun direkt olarak size ulaşması sebebiyle iade edilememekte. Yetkililerimiz tarafından yapılan işlemlerde ürünler size teslim edilmeden önce sipariş iptali yapabilirsiniz.
Evet, stokta olan Epin ürünlerini 7/24 sipariş verip satın alabilirsiniz.
Maalesef ödeme firmaları ve güvenlik gereği nedeniyle siteye yapılan havale veya kredi-banka kartı ödemelerinin geri gönderimi yapılamaz.